Strona główna Promocje Nowości O firmie Regulamin Pomoc Kontakt Mapa serwisu Cennik
Zarejestruj się | Moje konto   
Wybierz kategorię

Promocje

KAMERA BCS-P-232R3S  2.0MPX

KAMERA BCS-P-232R3S 2.0MPX
Cena netto/brutto: 
157.00/193.11 PLN
Stara cena: 1160.00

Informacje

               GDAŃSK

     Tel.(58)554 23 53

      TEL.512 336 693

      ALEKSANDER SITARZ

      MIROSŁAW BYSTRON 

    RADOSŁAW SOWIŃSKI 

 

 

    GDAŃSK  BIURO       

   Tel/Fax (58)552 20 29

        

 

 

Regulamin

Regulamin Sklepu Alarmy1.pl

 

I. Informacje ogólne.

 

Właścicielem sklepu internetowego Alarmy1.pl jest P.P.U."PROTON"Sp.z o.o. zarejestrowana w Gdańsku ul. Al.Grunwaldzka 496/2. KRS: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr 0000079512
Adres do korespondencji:ul.Słoneczna 65,81-605 Gdynia
Sklep firmowy w Gdyni czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30 .
Korzystanie ze sklepu Alarmy1.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad zawartych w Polityce Prywatności Alarmy1.pl:
Polityka Prywatności


Dokonując zakupów w sklepie internetowym Alarmy1.pl , akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.
Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis Alarmy1.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników Alarmy1.pl .

Dane osobowe

Podczas zakupów w sklepie internetowym Alarmy1.pl zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza zamówienia.
Niepodanie wymaganych danych może zablokować czynność wysłania zamówienia lub odrzucenia zamówienia przez sprzedawcę sklepu.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy o stronie i produktach oferowanych w Alarmy1.pl dostępne są dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Bezpieczeństwo transakcji

Sklep internetowy Alarmy1.pl zbudowany jest w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie na wzór najlepszych rozwiązań sprawdzonych na świecie.

SZANUJEMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ

Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).II. Składanie zamówień.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego oraz nie odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem telefonu (58)624 70 12 w godzinach pracy sklepu stacjonarnego, oraz przez całą dobę przez stronę sklepu internetowego , e-mailem na adres: sklep@alarmy1.pl i faksem pod nr (58)624 70 12.

Po poprawnym wysłaniu zamówienia przez sklep internetowy zamawiający otrzyma na podany w formularzu zamówienia adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. Potwierdzenie generowane jest automatycznie i nie należy odpowiadać na nie. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15.00, oraz w soboty, niedziele i święta, będą rozpatrywane kolejnego dnia roboczego.

Kupujący zobowiązany jest do podania w zamówieniu: imienia i nazwiska, nazwy firmy, numeru NIP (tylko firmy), adresu z kodem pocztowym, numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego, adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
Jeżeli adres wysyłki jest inny niż podany do faktury należy wpisać go w komentarzu zamówienia.

Każde zamówienie złożone przez sklep internetowy, e-mail, faksem jest potwierdzane telefonicznie przez pracownika sklepu. Kontakt sprzedawcy z zamawiającym następuje zawsze w godzinach pracy sklepu stacjonarnego. Po potwierdzeniu przez kupującego treści zamówienia, zamówienie przekazywane jest do realizacji.

Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane. Nieprawidłowo wypełniony formularz zamówienia nie będzie rozpatrywany.
Błędnie złożone zamówienie można skorygować lub anulować dzwoniąc do działu sprzedaży w godzinach pracy sklepu stacjonarnego tel. (58) 624 70 12.

P.P.U."PROTON"Sp.z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów,P.P.U."PROTON"Sp.z o.o. niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
W przypadku niemożności spełniania przez P.P.U."PROTON"Sp.z o.o. świadczenia o właściwościach zamówionych przez Klienta z powodu wyczerpania się partii towaru, P.P.U."PROTON"Sp.z o.o. zastrzega sobie prawo do zwolnienia z zobowiązania poprzez odstąpienie od umowy lub zaproponowanie świadczenia zastępczego w postaci produktu z tej samej grupy, tej samej jakości, w tej samej cenie. O zaistniałych okolicznościach klient zostanie niezwłocznie poinformowany drogą telefoniczną lub elektroniczną. Warunkiem wykonania świadczenia zastępczego jest zgoda klienta.
P.P.U."PROTON"Sp.z o.o. zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.
Ceny towarów znajdujących się w sklepie Alarmy1.pl wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Wszystkie ceny są ważne do odwołania lub wyczerpania zapasów magazyno do każdego zamówienia wystawia fakturę VAT lub paragon fiskalny.

III. Wysyłka zamówień

Towar zamówiony w dni robocze do godziny 11.00 wysyłamy w ten sam dzień, po godzinie 11.00 w następny dzień roboczy.
W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
Zamówione towary są dostarczane do klienta na jego koszt, za pośrednictwem  firmy kurierskiej KOLPORTER. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin (KOLPORTER) do 7 dni roboczych (Poczta) od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Alarmy1.pl a Kupującym. Koszt dostarczenia zamówionego towaru :
32zł pobranie
22zł przedpłata na konto


IV. Płatności.

W Sklepie Alarmy1.pl akceptujemy następujące formy płatności:
Przedpłata na konto - przedpłaty należy dokonywać po wcześniejszej konsultacji ze sprzedawcą na rachunek bankowy numer:50249000050000453064810508
Właściciel rachunku: P.P.U."PROTON"Sp.z o.o. ul.Al.Grunwaldzka 496/2 ,80-309 Gdańsk
Pobranie pocztowe - (przy odbiorze) Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi lub na poczcie przy odbiorze przesyłki. Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej lub pracownik Poczty Polskiej S.A. (jeżeli jest ona dostarczycielem przesyłki).
Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.

V. Gwarancja.

Zakupione i dostarczone towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
Warunkiem ważności gwarancji jest nienaruszona plomba gwarancyjna.
Gwarancją nie są objęte szkody powstałe na skutek:
uszkodzeń mechanicznych, zdarzeń losowych takich jak wyładowania atmosferyczne, pożar, zalania, działania wysokich temperatur, czynników chemicznych. Niewłaściwej instalacji i konfiguracji (niezgodnej z zasadami zawartymi w instrukcji obsługi) w tym niewłaściwego zasilania i podłączenia zewnętrznych urządzeń mogących uszkodzić produkt. Dokonywania przeróbek i napraw poza serwisem sprzedawcy.
Odpowiedzialność sprzedawcy względem nabywcy ogranicza się wyłącznie do wartości produktu i nie obejmuje szkód powstałych w wyniku jego uszkodzenia lub wadliwego działania.

VI. Reklamacje.

Wszystkie usługi serwisowe wynikające z gwarancji dokonywane są wyłącznie w siedzibie serwisu producenta (importera).
W przypadku ewentualnych reklamacji należy uszkodzony towar dostarczyć na własny koszt do sklepu Alarmy1.pl lub serwisu producenta (importera).
  • osobiście do sklepu Alarmy1.pl, 81-605 Gdynia ul.Słoneczna 65 wraz z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną.
  • wysłać produkt na własny koszt do sklepu na adres Alarmy1.pl, 81-605 Gdynia ul.Słoneczna 65 , wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu i kartą gwarancyjną (o ile urządzenie taką posiada). Zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Alarmy1.pl nie będą przyjmowane, chyba że wcześniej ustalono inaczej.
  • Wysłać towar z kartą gwarancyjną do serwisu producenta (importera).

W przypadku zestawów alarmowych składających się z urządzeń różnych producentów reklamujemy tylko niedziałajace urządzenie.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
Reklamacje bądą rozpatrywane w okresie 14 dni licząc od daty dostarczenia towaru do sprzedawcy. Okres ten może ulec wydłużeniu o ile zajdzie konieczność odesłania urządzenia do serwisu producenta, opinii rzeczoznawcy. Sprzedawca nie ponosi kosztów demontażu i ponownego montażu reklamowanego urządzenia.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy z 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144 poz. 1204) oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22 poz.271).
Klient, który zawarł umowę poza lokalem sklepu, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją.
Zakupiony towar należy odesłać na własny koszt.
Towar na indywidualne zamówienie zamawiajacego oraz noszący znamiona używania nie podlega zwrotowi. Nie są zwracane również koszty transportu. Wszystkie spory wynikłe między sprzedawcą a kupującym będzie rozstrzygał właściwy rzeczowo Sąd dla siedziby sprzedawcy.Jeżeli akceptujesz powyższy regulamin zapraszamy do Alarmy1.pl .

 

 

Wybierz walutę
Nowości


Newsletter
Zapisz się na newsletter
Dodaj
Usuń

Informacje

Wszystkie zdjęcia przedstawiające produkty firmy SATEL zamieszczone są dzięki uprzejmości  SATEL Sp.z o.o.

  !!!! Szanowni Państwo, nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, aby spełnić lepiej Państwa oczekiwania.Zapisywanie plików cookies można zablokowac zmieniając ustawienia przeglądarki.

 

 


 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |   |  Pomoc  | 
| Alarmy | Domofony | Monitoring TV | Systemy alarmowe |
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe